Aktualności

Przełom marca i kwietnia 2019 - zmiany w ekipie DOTIIE
Dodano: 29.03.2019

Po prawie 5 latach współpracy z końcem marca 2019 roku z ekipą DOTIIE rozstaje się nasz Regionalny Szef Sprzedaży Paweł Sokołowski. Partnerów handlowych z regionu województwa opolskiego, łódzkiego, śląskiego i małopolskiego przejmie nowy członek ekipy Łukasz Kwaśniak. 

Pawle, chcielibyśmy złożyć Ci wyrazy podziękowania i uznania za wiedzę, zaangażowanie oraz rzetelną i sumienną pracę jaką wniosłeś w rozwój naszej firmy będąc jej częścią, a w dalszej karierze zawodowej życzyć Ci kolejnych sukcesów i niegasnącego poczucia bardzo dobrze spełnionego obowiązku. 

Podziękowanie DOTIIE - Paweł Sokołowski

Łukaszu bardzo serdecznie witamy w naszym gronie, życzymy sukcesów, zadowolenia z pracy i trzymamy kciuki, bo sukces firmy to w głównej mierze sukces jej pracowników!

Drzwi DOTIIE - podział przedstawicieli

W związku z Rozporządzeniem Ochronny Danych Osobowych pragniemy poinformować, że jako MAR-DOM Kwieciński Sp. z o.o. jesteśmy administratorem danych osobowych i przetwarzamy je w sposób bezpośredni oraz zgodny z prawem. Aby przeczytać więcej kliknij tutaj. Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij