Aktualności

Katalog drzwi wewnętrznych i wewnątrzlokalowych DOTIIE 2020
Dodano: 04.02.2020

Końcówka zeszłego roku była dla nas niezwykle wyczerpująca, ponieważ pracowaliśmy jednocześnie nad wydaniem nowych katalogów trzech naszych marek. Dziś chcieliśmy jak najszybciej podzielić się z Wami naszymi nowościami w ofercie drzwi wewnętrznych marki DOTIIE, które umieściliśmy w nowym katalogu.

Katalog drzwi na 2020 rok właśnie się drukuje, a my jak zwykle, dla tych którzy lubią animowaną wersję katalogu udostępniamy ją pod adresem https://www.issuu.com/katalog-drzwi-dotiie-2020, a wersję .pdf można oczywiście pobrać w dziale DO POBRANIA.

Drzwi wewnętrzne DOTIIE - katalog 2020

W związku z Rozporządzeniem Ochronny Danych Osobowych pragniemy poinformować, że jako MAR-DOM Kwieciński Sp. z o.o. jesteśmy administratorem danych osobowych i przetwarzamy je w sposób bezpośredni oraz zgodny z prawem. Aby przeczytać więcej kliknij tutaj. Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij